• وبلاگ : نور غدير
 • يادداشت : لعن عملي عبادي و ذکري الهي است
 • نظرات : 1 خصوصي ، 6 عمومي
 • پارسي يار : 5 علاقه ، 8 نظر
 • mp3 player شوکر

  نام:
  ايميل:
  سايت:
     
  متن پيام :
  حداکثر 2000 حرف
  كد امنيتي:
    
    
   
  بسم رب الزهرا سلام الله
  منتظر حضور ارزشمندتون در سنگرمون هستيم
  التماس دعا
  يا مهدي (عج)

  وبلاگ مهندسي توسعه نظام اجتماعي اين افتخار را دارد که مباحثي پيرامون اقتصاد اسلامي. نقد اقتصاد سرمايه داري و ساير مباحث اقتصادي را در اختيار جامعه علمي و پژوهشي کشور قرار دهد.

  سلام.خوبي..براي سلامتي و فرج شان5صلوات صلوات بفرست. يا اباصالح المهدي ادرکني د دل نوشتي با عنوان دنيايي حرف از حرف هاي ناگفتة يک عکس   نوشتم .خوشحال ميشم بخونيش

  سلام،ازديدن وبلاگ ومطالب زيباي شمالذت بردم.لطفا شماهم نظرخودتان رانسبت به وبلاگم اعلان کنيد تا نواقص آن رابرطرف کنم.تشکر

  سلام با تشکر خيلي مطلب برايم روشن شد چون مکرر مي شنيدم که اهل سنت ميگفتند لعن در اسلام نيست
  سلام
  با توجه به تاکيد مقام معظم رهبري (مدظله العالي) بر همت و عزم ملي مردم و مديريت جهادي گروه اينترنتي رهروان ولايت اقدام به راه اندازي صفحه ويژه براي اين موضوع مهم تحت عنوان «جنبش اينترنتي اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي» کرده است.
  لذا از تمامي فعالان فضاي سايبر و فضاي مجازي دعوت مي کنيم با قرار دادن «لوگوهاي جنبش اينترنتي اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي» در پايگاه هاي اينترنتي و وبلاگ هاي ما را ياري فرمايند.
  شايان ذکر است، نام و نشاني پايگاه هاي اينترنتي و وبلاگ هايي که در اين زمينه فعاليت کنند در صفحه ويژه پايگاه گروه اينترنتي رهروان ولايت منتشر خواهد شد.
  لذا خواهشمنديم پس از درج لوگو در سايت يا وبلاگ خود، در بخش نظرات «لوگوهاي جنبش اينترنتي اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي» اطلاع دهيد.